Zajęcia w Kopalni

CENA: 20 zł
REZERWACJA: 12 289 16 33
Poszukiwanie solnego skarbu
Połączenie zwiedzania ekspozycji Muzeum z zabawą. Zadaniem uczestników jest odkrycie ukrytych wskazówek i rozwiązywanie zadań prowadzących do wspólnego celu. Nagrodą jest odnaleziony skarb.

Muzealne podchody
Zwiedzanie wraz z poszukiwaniem zaszyfrowanych informacji wskazujących drogę do niespodzianki. W trakcie zwiedzania na uczestników czekają różne zadania i zagadki.

W solnym labiryncie
Zwiedzanie połączone z zabawą. Uczestnicy prowadzeni przez podziemne korytarze rozwiązują karty z zadaniami, poznając ciekawostki i ćwicząc spostrzegawczość.

Bohaterowie wielickich podziemi
Uczestnicy biorą udział we współzawodnictwie podzieleni na grupy – „załogi kopalniane”, które w odpowiednich miejscach będą rozwiązywać różne zadania. Punktacja wyłoni zwycięską drużynę.

INFORMACJE PRAKTYCZNE
  • Zniżka 50% z Wielicką Kartą Dużej Rodziny 3+, Krakowską Kartą Rodzinną, Kartą Dużej Rodziny, Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem
  • Grupa może liczyć 25 osób
  • Wstęp wolny dla 1 opiekuna przy grupie do 10 os., dla 2 przy grupie powyżej 20 os.
  • Zajęcia odbywają się w godz. 9-15 (ostatni zjazd o godz. 13.00)
  • Grupom spóźnionym niestety nie możemy zagwarantować realizacji zajęć.

Sprawdź też inne nasze zajęcia