Zaplanuj wizytę

GODZINY

8.30–17.30*
*godzina zejścia ostatniej grupy


Co w cenie biletu?

W cenę zwiedzania wliczona jest opłata za usługę przewodnicką oraz możliwość zwiedzania:
Trasy Turystycznej 
Trasy Muzeum Żup Krakowskich -  aby ją zobaczyć należy ustawić się w kolejce "WEJŚCIE DO MUZEUM" [po przejściu Trasy Turystycznej]


TURYSTA INDYWIDUALNY

Cennik:

  Język polski Język obcy
normalne 92 PLN/1 os. 126 PLN/1 os.
dzieci/młodzież 72 PLN/1 os. 106 PLN/1 os.
studenci/seniorzy 82 PLN/1 os. 116 PLN/1 os.
rodzinne 270 PLN/4 os. 379 PLN/4 os.
dzieci do lat 4 0 PLN/1 os. 0 PLN/1 os

Ulgi

Zwiedzanie ulgowe przysługuje:

dzieciom powyżej 4-go roku życia, młodzieży szkolnej i studentom do 26-go roku życia po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej, emerytom i rencistom po okazaniu ważnej legitymacji wydanej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych, turystom nie poruszającym się samodzielnie oraz opiekunowi osoby nie poruszającej się samodzielnie.

Zwiedzanie szkolne przysługuje:
grupom zorganizowanym składającym się z dzieci przedszkolnych, ze szkół podstawowych oraz gimnazjów zwiedzających Kopalnię z przewodnikiem w języku polskim. W cenę szkolnego zwiedzania Kopalni wliczona jest opłata za usługę przewodnicką.

Zwiedzanie bezpłatne Kopalni przysługuje:
dzieciom do 4-go roku życia, 1 opiekunowi na każde 10 dzieci w grupie: przedszkolnej, uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum (pozostali opiekunowie indywidualne zwiedzanie płatne) pilotowi lub opiekunowi grupy zorganizowanej.

Karty płatnicze

Akceptujemy: American Express, VISA, Mastercard, VISA Electron oraz Maestro.
X
pliki cookies

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Istnieje możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień przeglądarki.