Zaplanuj wizytę

9.00–17.00*
*godzina zejścia ostatniej grupy

Co w cenie biletu?

W cenę zwiedzania wliczona jest opłata za usługę przewodnicką oraz możliwość zwiedzania:
Trasy Turystycznej
Trasy Muzeum Żup Krakowskich -  aby ją zobaczyć należy ustawić się w kolejce "WEJŚCIE DO MUZEUM" [po przejściu Trasy Turystycznej]

TURYSTA INDYWIDUALNY

Cennik:

Język polski Język obcy
normalne 86 PLN/1 os. 122 PLN/1 os.
ulgowe 68 PLN/1 os. 102 PLN/1 os.
ulgowy dla osób z niepełnosprawnościami 68 PLN/1 os. 102 PLN/1 os.
rodzinne 254 PLN/4 os. 366 PLN/4 os.
dzieci do 4 lat 0 PLN/os. 0 PLN/os.

Ulgi

Zwiedzanie ulgowe przysługuje:

dzieciom powyżej 4-go roku życia, młodzieży szkolnej i studentom do 26-go roku życia po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej, emerytom i rencistom po okazaniu ważnej legitymacji wydanej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych, turystom nie poruszającym się samodzielnie oraz opiekunowi osoby nie poruszającej się samodzielnie.

Zwiedzanie szkolne przysługuje:
grupom zorganizowanym składającym się z dzieci przedszkolnych, ze szkół podstawowych oraz gimnazjów zwiedzających Kopalnię z przewodnikiem w języku polskim. W cenę szkolnego zwiedzania Kopalni wliczona jest opłata za usługę przewodnicką.

Zwiedzanie bezpłatne Kopalni przysługuje:
dzieciom do 4-go roku życia, 1 opiekunowi na każde 10 dzieci w grupie: przedszkolnej, uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum (pozostali opiekunowie indywidualne zwiedzanie płatne) pilotowi lub opiekunowi grupy zorganizowanej.

Karty płatnicze

Akceptujemy: American Express, VISA, Mastercard, VISA Electron oraz Maestro.