W ramach Ferii po królewsku online mamy propozycję dla lubiących śpiewać. Znany kompozytor Piotr Rubik i muzea z królewskimi rezydencjami, w tym Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka, zapraszają do nagrania teledysku do jego znanego przeboju Niech mówią, że to nie miłość.
Powstanie w ten sposób wyjątkowy królewski teledysk, akcji Ferie po królewsku online w Rezydencjach Królewskich. Piosenki można nauczyć się oglądając filmy z cyklu Muzyczne spacery po Królewskich Rezydencjach, które prowadzi Piotr Rubik w ramach ferii.

Filmy z własnym wykonaniem piosenki Niech mówią, że to nie miłość należy przesłać do 17 stycznia 2021 r. na adres: 
feriepokrolewsku@zamek-krolewski.pl
 

Organizatorem akcji Ferie po królewsku online w Rezydencjach Królewskich jest Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.
Projekt jest realizowany w Rezydencjach Królewskich: Zamku Królewskim w Warszawie, Zamku Królewskim na Wawelu, Łazienkach Królewskich, Pałacu w Wilanowie, Zamku w Malborku, Zamku Królewskim w Sandomierzu, Zamku Żupnym w Wieliczce i Zamku w Lublinie.
X
pliki cookies

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Istnieje możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień przeglądarki.