Po długim procesie oceniania zdjęć, mamy przyjemność ogłosić zwycięzców konkursu: Uchwyć piękno w szczególe. Kadry wielickiego kościoła św. Klemensa. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i pasję.
KATEGORIA I (DO 12 LAT)

Piotr Wanat
Kinga Hojka

Nagrody ufundowali:
Parafia Św. Klemensa w Wieliczce (tablety, głośniki, słuchawki, aparaty fotograficzne, statywy, flamastry)
Miasto i Gmina Wieliczka (wejściówki do kina oraz na basen)
Kopalnia Soli „Wieliczka” Trasa Turystyczna (bilety na Trasę Turystyczną, Trasę Górniczą oraz kosmetyki)
Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka (fotoalbumy, powerbanki, pendrivy)

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie! Nagrodzonym gratulujemy i prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 12 289-16-33 w sprawie odbioru nagród w Muzeum (odbiór nagród po 26 lutego).
Wybrane prace fotograficzne będzie można podziwiać na wystawie Tajemnice kościoła św. Klemensa w Wieliczce w Zamku Żupnym od 5 kwietnia do 15 września 2024 roku.

Na Fotografii Zosia Adamska, zdobywczyni drugiej nagrody.