DATA 6 - 13 lipca 2019
Letni tydzień z muzyką w Wieliczce – Summer Music Festival 2019 rozpocznie się już 6 lipca. Dwa pierwsze koncerty odbędą się na dziedzińcu Zamku Żupnego.
6 lipca (sobota), o godz. 19.30 –  „Moniuszko, Verdi, Offenbach” w wykonaniu Edyty Piaseckiej – sopran, Sławomira Naborczyka – tenor i Orkiestry Straussowskiej Obligato pod dyr. Jerzego Sobeńko

7 lipca (niedziela),o godz. 19.30 –   Magiczny Świat Operetki i i Musicalu”w wykonaniu: Krystyny Tyburowskiej, Moniki Biederman-Pers, Joanny Janiszewskiej, Kingi Stawowy, Aleksandry Góreckiej, Jana Zakrzewskiego, Piotra Karzełka i Orkiestra Straussowska Obligato pod dyr. Jerzego Sobeńko.

Bilety do nabycia
W sklepie Muzeum, ul. Zamkowa 8 (na koncerty w Zamku)
Filmotechnika – Kraków, Rynek Główny 9 (Pasaż Bielaka)
Sklep Galeria – Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce, ul. Zamkowa 8