DATA 9 marca 2024 SOBOTA
Zapraszamy dzieci z niepełnosprawnościami wraz z rodzicami na warsztaty „Sól wokół nas” 9 marca o godz. 10.00 w Zamku Żupnym w Wieliczce w ramach cyklu „Oswoić Muzeum”.
Uczestnicy poznają wielickie Muzeum, dowiedzą się co to za miejsce i dlaczego sól jest tu tak ważna. Zabawy i różnorodne zadania dla całej rodziny przybliżą im kolekcję solniczek. Dodatkowo będzie też okazja do wykonania własnej hodowli kryształów!

• Informacja / rezerwacja: 12 289 16 33
  • Zbiórka przy kasie w Zamku Żupnym
  • Wiek dzieci: 6-12 lat
  • Koszt: 10 PLN/osoba (50% zniżki: z Wielicką Kartą Dużej Rodziny 3+, Krakowską Kartą Rodzinną, Kartą Dużej Rodziny, Krakowską Kartą Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem)