DATA 21 kwietnia 2024 NIEDZIELA
godzina 10:00
Zapraszamy na spotkanie z cyklu Mama, Tata i Ja pośród skarbów kultury i historii. Zamek Żupny jest bowiem niczym skarbiec pełen niezwykłych i cennych obiektów, które kryją w sobie nie tylko wartość materialną, ale i opowieści o minionych czasach i o ludziach którzy tworzyli historię.
W trakcie zajęć odkryjemy tajemnice wybranych skarbów oraz poznamy ich historię i znaczenie. Różnorodne zadania i gry poznawcze zabiorą w podróż w czasie. Na zakończenie stworzymy prace plastyczne, które będą naszym małym „skarbem”, pełnym wspomnień z tego niezwykłego spotkania ze skarbami zamkowymi.

Rezerwacja: 12 289 16 33 / 12 289 16 61
Wiek dzieci: 6-12 lat
Zbiórka: przy kasie Muzeum w Zamku Żupnym
15 zł / os. (zniżka 50% z Wielicką Kartą Dużej Rodziny 3+, Krakowską Kartą Rodzinną, Kartą Dużej Rodziny, Krakowską Kartą Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem)