LOKALIZACJA Kopalnia Soli
DATA 17 marca 2024 NIEDZIELA
godzina 10:00
Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do udziału w niezwykłej przygodzie podczas Rodzinnych podchodów w królestwie Skarbnika. Wspólna zabawa odbędzie się 17 marca o godzinie 10.00 w Muzeum w kopalni soli. Tę fascynującą wyprawę poprowadzi Skarbnik - duch podziemi, który przekaże wskazówki, byście mogli razem odnaleźć tajemnicze skarby.

Aby skutecznie poruszać się po labiryncie muzealnych komór i korytarzy, przydatna będzie umiejętność czytania mapy, rozwiązywania zagadek, szyfrów oraz wiedza matematyczna. Jednak nie musicie się martwić, bo Skarbnik zostawi dla Was odpowiednie wskazówki.

• Rezerwacja: 12 289 16 33
  • Wiek dzieci: 6-12 lat
  • Zbiórka przy kasie Muzeum w Zamku Żupnym.
  • 15 zł/os. (zniżka -50% z Wielicką Kartą Dużej Rodziny 3+, Krakowską Kartą Rodzinną, Kartą Dużej Rodziny, Krakowską Kartą Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem)
  • 45 zł bilet rodzinny (2+2 lub 3+1)