DATA 1 marca 2019 PIĄTEK
To już ostatni moment żeby zapoznać się ze sztuką współczesną artystów Stowarzyszenia Twórczego POLART w Zamku Żupnym. Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka oraz Stowarzyszenie Twórcze Polart serdecznie zapraszają w dniu 7 września 2019 roku na finisaż XXI Salonu Sztuki.
W trakcie tego wydarzenia będzie można po raz ostatni zobaczyć intrygujące dzieła sztuki, w tym obrazy, rzeźby czy plakaty oraz spotkać się i porozmawiać z uznanymi artystami. Finisaż poprzedzi koncert muzyki klasycznej w wykonaniu Bogusławy Hubisz-Sielskiej - altówka oraz Mariusza Sielskiego - fortepian.

18:00 - koncert finałowy

19:00 - finisaż wystawy

Wstęp wolny!

Zapisy na zwiedzanie z Kuratorem

Wpisz imię
wpisz poprawny adres email
wpisz poprawny numer telefonu
Wpisz poprawną liczbę osób, minimum 1 maksimum 5.
Wiadomość jest za krótka.
* - pola wymagane Wypełnij formularz i wyślij, a następnie oczekuj na potwierdzenie zapisu.