Zapraszamy grupy szkolne do udziału w zajęciach edukacyjnych, które towarzyszą wystawie czasowej Tajemnice Kościoła Św. Klemensa w Wieliczce. Spotkania odbywają się zarówno w przestrzeni wystawy, jak i w sali edukacyjnej w Zamku Północnym.
Podczas tych wyjątkowych spotkań, uczestnicy mają możliwość odkrycia tajemnic historycznego kościoła poprzez interaktywne rozwiązywanie zadań na specjalnie przygotowanych kartach edukacyjnych. W drugiej części zajęć dzieci mogą zgłębić sekrety dawnego rzemiosła drukarskiego, a nawet samodzielnie stworzyć własną kartę tytułową księgi wzorując się na starodrukach prezentowanych na wystawie.

Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji miejsc już teraz! Informacje i zapisy: Dział Edukacji: 12 289-16-33. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.