W związku z obostrzeniami związanymi z COVID-19 i w trosce o Państwa bezpieczeństwo informujemy, że Muzeum jest nieczynne do 27 grudnia 2020 roku
Barbórka to tradycyjne górnicze święto, obchodzone każdego roku 4 grudnia. Mając na uwadze jak ciężka, niebezpieczna i bardzo potrzebna jest praca górników, pragniemy za pomocą życzeń wyrazić swój podziw i wdzięczność za trud, z jakim zmagają się na co dzień.
Konkurs skierowany jest do dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych oraz rodzin. Uczestnicy mogą przygotować życzenie indywidualnie lub zespołowo w grupach przedszkolnych, klasach 1-3 szkół podstawowych albo w domu jako rodzina.

Życzenia w formie wierszy, nagrań muzycznych, zdjęć lub prac plastycznych prosimy nadsyłać do 1 grudnia 2020 r. na adres: p.jagielski@muzeum.wieliczka.pl Przesłane życzenia powinny zawierać następujące informacje: - imię, nazwisko autora/autorów lub nazwę przedszkola/szkoły, - imię i nazwisko opiekuna (nauczyciela, rodzica), - telefon kontaktowy/ adres mailowy.

Nagrodzone osoby indywidualne/rodziny będą miały możliwość zwiedzania Trasy Muzeum w kopalni soli i Zamku Żupnego (rodzina max. 8 osób), a grupy z przedszkola/szkoły będą mogły skorzystać z warsztatów edukacyjnych w Muzeum w kopalni soli jak tylko zniesione zostaną rygory związane z pandemią COVID 19. Zachęcamy do udziału w konkursie i prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.
X
pliki cookies

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Istnieje możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień przeglądarki.