LOKALIZACJA ZAMEK ŻUPNY
DATA 15 września - 13 listopada 2022
Zapraszamy na wystawę prac współczesnego malarstwa i rzeźby „XXII Salon Sztuki POLART 2022” w Zamku Żupnym.
Wydarzenie jest organizowane w ramach „X Międzynarodowego Festiwalu - Związki pomiędzy kulturą Południa a Północy Schubert-Chopin-Grieg. Wzajemne inspiracje i rezonans w malarstwie i literaturze”.

Swoje prace zaprezentują: Renata Bonczar, Piotr Bożyk, Wincenty Kućma, Krzysztof Bronisław, Zbigniew Latała, Małgorzata Mizia, Krystyna Nowakowska, Jerzy Nowakowski, Agata Poloczek, Adrian Poloczek, Ewa Poradowska-Werszler, Józef Sękowski, Wojciech Antoni Sobczyński, Kaja Solecka, Marek Sołtysik, Janusz Trzebiatowski, Paweł Warchoł i Andrzej Ziębliński.

Wystawę będzie można oglądać od 15 września do 13 listopada 2022 roku.