LOKALIZACJA Zamek i Kopalnia
DATA 2 - 3 października 2021
Zapraszamy na imprezę dla seniorów - Weekend seniora z kulturą. W programie dwa dni wypełnione warsztatami, zwiedzaniem wystaw i kulturą w Zamku i Kopalni. Impreza jest bezpłatna.
Sobota, 2 października
  • 10.00 i 12.00  "Środkowoeuropejska kultura stołu i królewskie srebra stołowe (XVI-XVIII wiek) z kolekcji Helga Matzke” – po wystawie oprowadza kurator Klementyna Ochniak Dudek (rezerwacja: 12 289 16 33 lub przez formularz ↓)
  • 11.00 i 13.00 warsztaty edukacyjne "Sztuka złotnictwa"  (rezerwacja: 12 289 16 33 lub przez formularz ↓)
  • zwiedzanie wystaw stałych i czasowych Muzeum w Zamku Żupnym.

Niedziela, 3 października
  • 10.00 i 12.00 warsztaty w Kopalni Soli "Podziemia dla seniorów" (rezerwacja: 12 289 16 33 lub przez formularz ↓)
  • zwiedzanie wystaw stałych i czasowych Muzeum w Zamku Żupnym.
Wpisz imię
wpisz poprawny adres email
wpisz poprawny numer telefonu
Wpisz poprawną liczbę osób, minimum 1 maksimum 5.
Wiadomość jest za krótka.
* - pola wymagane Wypełnij formularz i wyślij, a następnie oczekuj na potwierdzenie zapisu.