DATA 5 czerwca - 28 sierpnia 2022
W każdą niedzielę, od 5 czerwca do 28 sierpnia 2022 roku, zapraszamy na zwiedzanie z przewodnikiem Zamku Żupnego o godzinach: 11.00, 12.00, 13.00 i 14.00. Oprowadzanie jest bezpłatne, po wykupieniu biletu wstępu do Zamku Żupnego.
Zapis na zwiedzanie jest możliwy przez formularz, który znajduje się poniżej. Będąc w Zamku w dniu oprowadzania będzie można dołączyć do grup bez rezerwacji, jeśli nie będą miały limitu osób.

Przewodnik oprowadzi po wystawach stałych: „Solniczki – małe arcydzieła sztuki”, „Pradzieje Wieliczki i okolic” oraz wystawie czasowej "Ze snu czy z ducha? Fantastyczne malarstwo Teofila Ociepki"

Zwiedzanie z przewodnikiem Zamku i wystawy Ze snu czy z ducha? Fantastyczne malarstwo Teofila Ociepki

Wpisz imię
wpisz poprawny adres email
wpisz poprawny numer telefonu
Wpisz poprawną liczbę osób, minimum 1 maksimum 5.
Wiadomość jest za krótka.
* - pola wymagane Wypełnij formularz i wyślij, a następnie oczekuj na potwierdzenie zapisu.