DATA 13 września 2020 NIEDZIELA
Zapraszamy na zajęcia z cyklu Mama, tata i ja, dla rodzin z dziećmi w wieku 6-12 lat.
Na wystawie w Zamku Żupnym uczestnicy zamienią się w detektywów, którzy muszą rozwikłać tajemniczą historię pewnej solniczki… Aby rozwiązać zagadkę i odkryć, która solniczka jest „głównym bohaterem” tej historii, dzieci wraz z opiekunami będą musieli zmierzyć się z kilkoma trudnymi zadaniami.  Na koniec, każde dziecko będzie mogło pomalować własną solniczkę.

Ważne informacje:
Miejsce: Zamek Żupny
Termin: 13.09.2020 r., godz. 10.00 i 12.30
Zbiórka: Zamek Żupny
Obowiązują maseczki.
Preferowany wiek uczestników: 6-12 lat
Bilet rodzinny 15 PLN/ 2 os. Dorosłe + 2 dzieci
50% zniżki z Wielicką Kartą Dużej Rodziny 3+,Krakowską Kartą Rodzinną z Kartą Dużej Rodziny, Krakowską Kartą Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem
Rezerwacja: Dział Edukacji Muzeum, tel. 12 289 16 33, materiały zapewnia Muzeum.

Zbiórka na dziedzińcu Zamku Żupnego odbywa się na 15 min. przed zajęciami.