W Poniedziałek Wielkanocny Zamek Żupny jest czynny od 9.00 do 15.00 ostatnie wejście 14.30
LOKALIZACJA Kopalnia Soli
DATA 12 września 2021 NIEDZIELA
Zapraszamy na kolejne rodzinne zajęcia z cyklu, Mama, Tata i Ja, które odbędą się na Trasie Muzeum.

Inspiracją do tej edycji zajęć jest Kopalnia Soli w Wieliczce - obiekt wyjątkowy w skali światowej.

We wrześniu przypada 43 rocznica wpisania wielickiej kopalni na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. O innych polskich obiektach znajdujących się na tej Liście dowiemy się w trakcie podróży po tym wyjątkowym miejscu.

Każde górnicze wyrobisko w podziemnej ekspozycji Muzeum połączymy z danym obiektem rozwiązując ciekawe zadania.

Rezerwacja: 12 289 16 33 (g. 8.00-15.00)

Miejsce: Trasa Muzeum w kopalni soli
Termin: 12 września 2021, godz. 10.00 i 12.30
Zbiórka: Zamek Żupny, ul. Zamkowa 8
Preferowany wiek uczestników: 6+
Cena zajęć: 9 zł/os.
Zniżki 50% z: Wielicką Kartą Dużej Rodziny 3+,Krakowską Kartą Rodzinną z Kartą Dużej Rodziny, Krakowską Kartą Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem

Zbiórka na dziedzińcu Zamku Żupnego odbywa się na 15 min. przed zajęciami.