DATA 21 czerwca 2021 PONIEDZIAŁEK
W Zamku Żupnym w Wieliczce, 21 czerwca 2021 roku, od godz. 9.00-13.00  odbędą się drugie Integracyjne Warsztaty Artystyczne dla Dzieci i Młodzieży organizowane przez Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka.

Uczestnicy, pod kierunkiem artystek, będą mieli możliwość doskonalić różnorodne formy wyrazu artystycznego. Inspirację do prac stanowić będą obiekty prezentowane w Muzeum.

Celem warsztatów jest integracja dzieci pełno i niepełnosprawnych, rozwijanie zainteresowań i talentów artystycznych, wymiana doświadczeń oraz nawiązywanie przyjaźni.

Do udziału w warsztatach zaproszone zostały dzieci i młodzież z Wieliczki ze: Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 4 oraz z Zespołu Szkół im. Brata Alojzego Kosiby.