LOKALIZACJA Kopalnia Soli
DATA 25 czerwca 2022 SOBOTA

Zapraszamy serdecznie do zwiedzania Zamku Żupnego w Wieliczce i do udziału w warsztatach edukacyjnych zarówno w Zamku jak i Muzeum w kopalni soli. W warsztatach można uczestniczyć indywidualnie lub rodzinnie. Wszystkie nasze propozycje przygotowane dla Was są bezpłatne.

Wykaz zajęć (obowiązuje wcześniejsza rezerwacja, kontakt poniżej):
1.     Dla osób  indywidualnych oraz rodzin - warsztaty odbędą się  w Zamku Żupnym oraz w Muzeum w kopalni  soli w soboty  w  godzinach 10.00–12.00:
-      12 marca „Tajemnice i sekrety Zamku Żupnego” –  Muzeum  w Zamku Żupnym
-      26 marca „Od kopacza do górnika” – Muzeum w kopalni soli
-      2 kwietnia „Strażnicy białego złota” – Muzeum w Zamku Żupnym
-      23 kwietnia „Bohaterowie wielickich podziemi” – Muzeum w kopalni soli
-      7 maja „Dawne zawody” – Muzeum w Zamku  Żupnym
-      21 maja „Górnik dawnej kopalni” – Muzeum w kopalni soli
-      11 czerwca „Kolorowy sen górnika” – Muzeum  w Zamku Żupnym
-      25 czerwca „Z legendą przez kopalnię” – Muzeum w kopalni soli
-
2.     Dla grup zorganizowanych - warsztaty edukacyjne odbędą się w Zamku Żupnym oraz w Muzeum w kopalni soli. Tematy zajęć do wyboru na stronie https://muzeum.wieliczka.pl w zakładce Edukacja.
Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka  zaprasza do zwiedzania  Zamku Żupnego  (Wieliczka, ul. Zamkowa 8, wejście od strony Ogrodu Żupnego) w godzinach:
- wtorek – piątek:  godz. 9.00– 16.00
- sobota – niedziela:  godz. 9.00– 17.00

Informacja i rezerwacja  od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00–14.00
12 289 16 33

Osoba odpowiedzialna za program edukacyjny dla osób z Ukrainy: Przemysław Jagielski: 12 289 16 61.