Zamek Żupny dla uczestników półmaratonu

Już w sobotę 27 września 2014 roku o godzinie 11:00 wystartuje I Półmaraton Wielicki.

I Półmaraton WielickiKońcowy odcinek trasy I Półmaratonu Wielickiego przebiegać będzie ulicą Zamkową, tuż obok Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka i Zamku Żupnego wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W tym miejscu, w średniowiecznej siedzibie żupników, do dyspozycji zawodników będzie czwarta i ostatnia strefa nawadniania.

W pakiecie startowym każdy zawodnik znajdzie zaproszenie do odbioru bezpłatnego biletu do zwiedzania Zamku Żupnego.

Wszystkim zawodnikom

życzymy udanego biegu i rekordów życiowych

Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka_small

Przedstawiamy pierwszą stronę zaproszenia, na drugiej stronie znajduje się zapowiedź najnowszej wystawy „Sport w Wieliczce XIX – XXI w”, której otwarcie będzie miało miejsce 3 października.

• zobacz film
    godziny otwarcia

zamek 8.30 - 15.30 (w poniedziałki nieczynne)

kopalnia 8.00 - 17.00

ceny biletów

zamek 5/8 PLN

kopalnia 39/55 PLN

• Newsletter

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Wpisz swój adres e-mail:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych