Zamek Żupny dla dzieci za złotówkę!

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty edukacyjnej dla dzieci i młodzieży od 7 do 16 roku życia w terminie kwiecień – grudzień 2014 r., związanej z wpisem Zamku Żupnego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

To niecodzienne wydarzenie na pewno warto uwzględnić w realizacji programów szkolnych.

Zamek Żupny

1. Zwiedzanie 1 zł/os.

2. Zwiedzanie z przewodnikiem  1 zł/os. + 35 zł przewodnik

3. Warsztaty* 6 zł/os. + po wykupieniu biletu do Zamku za 1 zł przewodnik oprowadza bezpłatnie

*zwiedzanie Zamku z przewodnikiem i udział w warsztatach np. Kuchnia z solą i bez, Na rycerskim zamku, Dlaczego w Wieliczce zbudowano zamek, Polskie zabytki na Liście UNESCO, Kolekcjonerzy wielcy i mali, Skały słone jak sól…

Muzeum w kopalni soli

Zajęcia z oferty edukacyjnej w Zamku Żupnym (poz. 1-3) można łączyć z warsztatami edukacyjnymi w ekspozycji Muzeum na III poziomie kopalni. Przykładowe tematy: Poszukiwanie solnego skarbu, Solny detektyw, Od kopacza do górnika, Podziemne podchody, Bohaterowie wielickich podziemi.

Koszt udziału w muzealnych warsztatach na III poz. kopalni – 9 zł/os. + 70 zł przewodnik.

-> szczegóły tutaj

Informacja/rezerwacja

Dział Edukacji

Tel. 12 289 16 33

This entry was posted in aktualności, dla rodzin. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Newsletter

do newslettera
    i bądź na bieżąco!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych