Wyniki konkursu „Górniczy wehikuł czasu”

Z wielką przyjemnością ogłaszamy zwycięzców konkursu „Górniczy wehikuł czasu”. Chcemy serdecznie podziękować uczestnikom za nadesłanie interesujących prac.

Uczestnicy zostali podzielenie na dwie grupy wiekowe. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych nie wyłoniono zwycięzców. W kategorii szkół gimnazjalnych zwyciężyła drużyna z Gimnazjum w Kunowie w składzie: Aleksandra Cieślik, Natalia Łojek, Dagmara Mazur, Wiktoria Ostrowska.

Zwycięska drużyna zwiedzi ekspozycję Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka w kopalni soli i Zamku Żupnym oraz Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki a także otrzyma nagrody książkowe i dyplomy. Gratulujemy !

organizatorzy:

logo MŻKW        logo_krzemionki

• Newsletter

do newslettera
    i bądź na bieżąco!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

• zobacz film
    godziny otwarcia