Warsztaty artystyczne z Katarzyną Stryszowską

W sobotę 13 kwietnia o godz. 11.00 w Muzeum w kopalni soli odbędą się warsztaty artystyczne prowadzone przez artystkę Katarzynę Stryszowską.

Kopalnia soli V, olej na płótnie, 13x18 cmSpotkanie ma na celu rozwijanie umiejętności dostrzegania piękna w wytworach natury i czerpania inspiracji z obserwacji zjawisk świetlnych zachodzących w mroku solnych komór, w których ciemność staje się przyczyną odbić i niuansów światła sztucznego. Dzieci i młodzież, do której adresowane jest to spotkania, będzie mogła poznać zasady komponowania prac plastycznych oraz zastosowania niektórych środków wyrazu. Inspiracją dla warsztatów jest wystawa „Świat wokół mnie” w ekspozycji Muzeum w kopalni prezentująca prace prowadzącej to spotkanie.

Zbiórka uczestników w Zamku Żupnym w Wieliczce, koszt udziału – 9 zł/osoba. Ilość miejsc ograniczona.

Rezerwacja: 12 289 16 27

This entry was posted in aktualności, dla rodzin. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Newsletter

do newslettera
    i bądź na bieżąco!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych