Trasa Muzeum za 9 PLN

W sobotę 16 grudnia będzie można zwiedzić z przewodnikiem, w specjalnej cenie 9 PLN wystawę Siła pasji. Alfons Długosz 1902-1975 w kopalni soli oraz Trasę Muzeum.

Aby skorzystać z takiej możliwości należy się zarejestrować przez formularz.

Drugą cześć wystawy znajduje się na powierzchni w Zamku Żupnym. Wystawę można zwiedzać samodzielnie. W sobotę wstęp jest bezpłatny.

Wystawa: Siła pasji. Alfons Długosz 1902-1975 prezentowana od 16 listopada 2017 do 28 lutego 2018 roku w Zamku Żupnym i kopalni soli, prezentuje w sumie ponad 100 obrazów, rysunków, fotografii, dokumentów oraz pamiątek twórcy wielickiego Muzeum, artysty plastyka i fotografika, Alfonsa Długosza.

Rezerwacje

This entry was posted in aktualności, wystawy. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.