aktualności

tektonika / e-tektonika: zwiedzanie z artystą

Proces tworzenia dzieła sztuki przez artystę, od momentu powstania koncepcji po jej realizację może być zaskakujący.

Piotr Idzi, autor prac prezentowanych na wystawie „tektonika / e-tektonika”, do wizualizacji swych koncepcji wykorzystuje nowoczesne rozwiązania techniczne a konkretnie drukarkę 3D. Jak prezentują się dzieła sztuki tworzone tym niesamowitym narzędziem będzie można zobaczyć w czasie spotkania z artystą w niedzielę 11 grudnia 2016 r. o godz. 10.30 i 13.00 w komorze Maria Teresa III w Muzeum w kopalni. Piotr Idzi zaprezentuje na drukarce 3D jak powstają jego oryginalne rzeźby. Uczestnicy spotkania zobaczą również Trasę Muzeum w kopalni soli. Koszt udziału w spotkaniu 9 zł / osoba. Rejestracja przez formularz zgłoszeniowy ->

Piotr Idzi – urodził się w 1984 r. w Krakowie. Ukończył studia magisterskie na Wydziale Rzeźby ASP w Krakowie. Obecnie pracuje jako asystent naukowo-dydaktyczny w Zakładzie Rysunku, Malarstwa i Rzeźby na Politechnice Krakowskiej. Jego prace prezentowane były na 2 wystawach indywidualnych i 13 wystawach zbiorowych m.in. w: Monachium, Berlinie, Muĝli, Krakowie i Warszawie.

Wystawę można oglądać tylko do 16.12. 2016 r. w Muzeum w kopalni.

This entry was posted in aktualności, wystawy. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • REZERWACJA

F