Spotkanie z Mistrzem kung-fu | Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka

edukacja

Spotkanie z Mistrzem kung-fu

Zapraszamy na kolejne „Spotkanie z Mistrzem”, które odbędzie się w środę 17 grudnia o godzinie 11.00 w Zamku Żupnym. Tym razem gościem będzie Tomasz Chabowski utytułowany mistrz Kung-Fu. Wstęp wolny.

Sport w Wieliczce„Spotkania z Mistrzem” towarzyszą wystawie „Sport w Wieliczce XIX-XXI w.”, która prezentuje rozwój lokalnego sportu oraz sportowe osiągnięcia mieszkańców Wieliczki od 1892 r., czyli od utworzenia tu Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”, po czasy współczesne. Szczególne miejsce zajmują na niej sportowcy o wielickim rodowodzie znani w kraju i poza jego granicami. Temat sportu ilustrują zdjęcia, puchary, medale, sprzęt i stroje sportowe oraz dokumenty. Wystawę można zwiedzać do 31 marca 2015 r.

Zgłoszenia: 12 289 16 27

This entry was posted in edukacja. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.