Regionalna Edukacja Muzealna i Kulturalna

Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka serdecznie zaprasza uczniów pod opieką pedagogów do udziału w projekcie edukacyjnym Regionalna Edukacja Muzealna i Kulturalna.

W roku 2019 proponujemy zajęcia dla klas I-III szkół podstawowych z rejonu Wieliczki i okolic realizowane w „pakietach” – 2 spotkania w Zamku Żupnym i 1 w na Trasie Muzeum w kopalni soli, w cenie 15 złotych/os. za pakiet.

Projekt, poprzez współpracę Muzeum ze szkołami ma za zadanie wzbogacenie wiedzy uczniów na temat dziedzictwa kulturowego Wieliczki i okolic, wzbudzanie szacunku dla jego  wartości oraz  potrzeby zachowania dla przyszłych pokoleń . Udział  w spotkaniach będzie sprzyjał rozwijaniu: zainteresowań, kreatywności, pracy w zespole. Projekt ma na celu uzupełnienie edukacji szkolnej i pomoc w realizowaniu jej programu.

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z Działem Edukacji Muzeum. Tel. 12 289 16 33

PDF Karta Zgłoszenia

PDF Regulamin

PDF Pismo przewodnie

This entry was posted in aktualności, edukacja. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.