Muzeum w elitarnym klubie Gazel Biznesu

Z radością informujemy, że Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka otrzymało dyplom potwierdzający przynależność do elitarnego klubu Gazel Biznesu najdynamiczniej rozwijających się firm. Uroczysta gala 15. edycji Gazel Biznesu 2014 zorganizowana została przez czasopismo „Puls biznesu” 28 stycznia 2015 r. w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

O włączeniu do tego elitarnego grona decyduje ranking przeprowadzony wśród małych i średnich przedsiębiorstw potwierdzający kondycję firmy. Aby się do niego zakwalifikować firmy musiały  być dynamiczne i zyskowne oraz wolne od wszelkich obciążeń wpływających na ich reputację w latach 2011-13.

Docenienie Muzeum będzie miało korzystny wpływ na dalsza jego działalność.

gazele biznesu, Muzeum Żup Kraowksich Wieliczka

• Newsletter

do newslettera
    i bądź na bieżąco!