Muzeum dołączyło do programu Krakowska Karta Rodzinna 4+

Muzeum dołączyło do programu Krakowska Karta Rodzinna 4+. Jest to program Gminy Miejskiej Kraków mający na celu promowanie modelu rodziny z dziećmi oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku rodziny wielodzietnej.

W ramach programu opłata za udział w warsztatach edukacyjnych z cyklu „Mama, tata i ja” dla całej rodziny po okazaniu Krakowskiej Karty Rodzinnej wynosi 10 złotych.

Interaktywne zajęcia z cyklu „Mama, tata i ja” poświęcone jest innej tematyce, ma za zadanie edukację i integrację rodziców i dzieci poprzez interaktywne gry i zabawy. Spotkanie trwa około 2 godzin i odbywa się we wspaniałej scenerii Zamku Żupnego, który od końca XIII w. aż do 1945 roku był siedzibą władz zarządzających kopalnią soli w Wieliczce i Bochni.

Spotkania odbywają się w niedziele o godz. 10 i 12.30 w Zamku Żupnym w Wieliczce, wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

KKR

• zobacz film
    godziny otwarcia

zamek 8.30 - 15.30 (w poniedziałki nieczynne)

kopalnia 8.00 - 17.00

ceny biletów

zamek 5/8 PLN

kopalnia 39/55 PLN

• Newsletter

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Wpisz swój adres e-mail:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych