Muzeum-Żup-krakowskich-Wieliczka-kopalnia-soli-121

Muzeum dołączyło do Karty Dużej Rodziny

Muzeum dołączyło do programu Karty Dużej Rodziny.

Muzeum Karta dużej rodzinyKarta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych czy księgarni na terenie całego kraju. Posiadanie Karty ułatwia więc dużym rodzinom dostęp do rekreacji oraz obniża koszty codziennego życia.

Rodziny posiadające kartę otrzymują zniżkę w wysokości 50% na:

• rodzinny bilet wstępu na zajęcia „Mama Tata i Ja” organizowane na Trasie Muzeum w kopalni soli i w Zamku Żupnym

• bilety wstępu do Zamku Żupnego

Interaktywne zajęcia z cyklu Mama, tata i ja to edukujące i integrujące rodziców z dziećmi interaktywne warsztaty pełne gier i zabaw. Spotkania trwają około 2 godzin i odbywają się w niezwykłych podziemiach wielickiej kopalni a także we wspaniałej scenerii Zamku Żupnego, który od końca XIII w., aż do 1945 roku był siedzibą władz zarządzających kopalniami soli w Wieliczce i Bochni.

Karta Dużej Rodziny