Mama, tata i ja – Siła, Odwaga, Spryt !

Siła, Odwaga, Spryt – to jedne z najważniejszych cech, które musi posiadać dobry górnik. Jeżeli i Ty takie posiadasz + umiejętność pracy w zespole to zadania jakie zostały przygotowane w wyrobiskach kopalni soli w Muzeum są dla Ciebie.

Odbędziesz podróż po oryginalnych wyrobiskach górniczych gdzie zapanuje ciemność. Tu przyjdzie Ci się zmierzyć z podstawowym narzędziem górniczym (kilofem), a tor przeszkód uruchomi twoje płuca abyś lepiej zmagazynował zdrowe powietrze.

Zajęcia odbędą się w niedzielę 11 stycznia o godz. 10.00 i 12.30  na Trasie Muzeum w kopalni soli. Koszt udziału 9 PLN/os. Rezerwacja: 12 289 16 14.

This entry was posted in aktualności, dla rodzin. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.